۵ راه برای اینکه جذاب به نظر برسید(+عکس)

۵ راه برای اینکه جذاب به نظر برسید(+عکس)

 

http://www.iranvij.ir/upload/images/uobc1b5bh5y9qqvvrmy6.jpg

 

اگر می خواهید جذاب به نظر برسید خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

 

1- آرایش کنید
 
http://www.iranvij.ir/upload/images/dpnwwso4y2ilg21qdjpl.jpg
همه افراد وقتی آرایش می کنند زیبا به نظر می رسند. مثلا می توانید از کرم پودر، ریمل، سایه و لوازم آرایش های دیگری استفاده کنید.  سعی کنید یک خط چشم از قسمت مرکزی چشمتان به قسمت بیرون بکشید و تا قسمت گوشه چشمتان آن را ادامه دهید.


2- موهایتان را ببافید
http://www.iranvij.ir/upload/images/q5lzjxdlrp5odqj26ux.jpg
بله اگر موهایتان کمی بلند باشد می توانید ببافید. اما زیاد برای بافتن موهایتان وقت نگذارید و موهایتان را مرتب و منظم نکنید. آنچه که باعث می شود موهای بافته شده شما امروزی و مدرن به نظر برسد همین نامنظمی و نامرتبی آن است. قبل از اینکه موهایتان را ببافید آنها را شانه نکنید. فقط با انگشتانتان دستی به آن بکشید. موهایتان را تقسیم کنید سپس آنهایی را که تقسیم کرده اید پشت گوشتان بگذارید و شروع به بافتن کنید. کمی موهایتان را به هم ریخته کنید. هرچه نامنظم تر باشد بهتر است.اگر همه موهایتان را یک گیس باف کنید بسیار قدیمی و سنتی است.
 
 
3- لباسهای باز بپوشید مخصوصا لباسهایی که پشت ندارد
 
http://www.iranvij.ir/upload/images/3rdngs74k5y6qoobvl23.jpg
این لباسها بسیار جذاب هستند اما اگر کمرتان جوش و آکنه دارد این کار را نکنید. اول به پزشک مراجعه کنید تا آن را درمان کند. اگر این نوع لباس را انتخاب می کنید سعی کنید قسمت پشت آن تا پایین کمرتان باز باشد.
 
 
4- لاک بنفش
 
http://www.iranvij.ir/upload/images/i5nn777pk6e656qncn0d.jpg
این رنگِ تابستان 2010 تقریبا به همه می آید. شما نیازی نیست که از خودتان بپرسید یعنی من با این رنگ زیبا به نظر می رسم یا خیر؟ شما می توانید رنگ بنفش کم رنگ را روی انگشتان دستتان امتحان کنید و برای انگشتان پاهایتان بنفش تیره تر را انتخاب کنید.
 
 
5- آرایش بسیار ملایم
 
http://www.iranvij.ir/upload/images/g9meke1uui7wjius68e.jpg
تقریبا آرایش نکردن جسارت و شهامت می خواهد. اما همین ساده بودن به اندازه کافی شما را جذاب می کند.
با یک کرم ملایم شروع کنید که اگر رنگهای دیگری روی آن اضافه شد آرایش تان مشخص شود. سپس گونه ها و لبها را آرایش ملایمی کنید. برای اینکه آرایش گونه و لبهایتان ملایم باشد می توانید با انگشت مقداری از رژلبتان را روی گونه هایتان بزنید. با زدن ریمل به مژه های بالای چشمهایتان آرایش را تمام کنید.
/ 0 نظر / 17 بازدید